نحوه تولید پوشال

ماده اصلی پوشال سوزنی : چوب صنوبرٍ،نخ کنفی ، توری نگهدارنده می باشد.
چوب صنوبر در اندازه های مختلف می باشد که پس از خشک کردن و برش در سایز های مورد نظر آماده شده و پس از قرار گرفتن در دستگاه تمام اتوماتیک به صورت پوشال سوزنی رنده شده و در نقاله ریلی قرار گرفته و پس از انتقال از دو توری نگهدارنده عبور می نماید.
دستگاه دوخت طولی توسط سوزن های مخصوص در چندین رشته مختلف بصورت عمودی و افقی در دو طرف پوشال قرار میگیرد و دوخته می شود وبه صورت ابعاد مختلف جهت نیاز بازار برش می خورد و جهت بسته بندی توسط همان نوار نقاله استفاده پیدا میکند ، جهت جلوگیری از آلاینده های محیطی دو طرف نایلون بسته بندی و پلمپ می شود و از نفوذ هوا جلوگیری می شود.
در همین راستا به میل به اهداف عالیه شرکت مشتری مداری اولویت اول این گروه بوده و با مجاهدت پرسنل زحمتکش مفتخر است ضمن رقابت سالم با دیگر همکاران ، با گسترش و حفظ بازار داخلی ، بازار های خارجی را نیز جذب کرده و محصولات خود را با کیفیت بالا و استاندارد صادر نماید تا گامی برای رسیدن به اقتصاد مقاومتی برداشته باشد.
پوشال گل ایران با قابلیت ضد باکتریال ، با دوام بالا بوده و آمادگی خود را برای عرضه پوشال در سایز های مختلف در اقصی نقاط کشور را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *